› Aktualności
12:59 / 13.06.2019

Gołuchów. Impreza w OKL. „Spotkanie z lasem”. Zobaczcie co tam się działo [FILM]

Gołuchów. Impreza w OKL. „Spotkanie z lasem”. Zobaczcie co tam się działo [FILM]

Niezwykłą przygodę można było przeżyć w Gołuchowie. Miejscowy Ośrodek Kultury Leśnej zaprosił – i to po raz kolejny - na festyn edukacyjny „Spotkanie z lasem”.

W Gołuchowie na imprezie wszystkich powitał dyrektor OKL-u, który był organizatorem „Spotkania z Lasem” - Benedykt Roźmiarek. Po czym swoje umiejętności artystyczne zaprezentowały uczennice z III LO w Kaliszu, a zaraz po nich przedszkolaki z Gołuchowa. Na scenie rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Las nam darzy", gdzie w kategorii szkół średnich triumfowało pleszewskie niepubliczne LO. Podsumowano także aktywność ekologiczną dzieci i młodzieży w ramach tegorocznych obchodów Dnia Ziemi. Wręczono nagrody w rozmaitych konkursach oraz odznaki "Opiekun Miejsc Przyrodniczo-Cennych Gołuchowa".

To jednak nie wszystko. W Gołuchowie – na terenie OKL-u - dzieci i młodzież mogli skorzystać z wielu atrakcji, bo przygotowano dla nich szereg warsztatów od garncarskich przez wikliniarskie, po pokazy pszczelarskie.

To zaś oznaczało tylko jedno – na takim festynie OKL-u w Gołuchowie nie było chwili na nudę. Patronat medialny nad "Spotkaniem z lasem" sprawowało "Życie Pleszewa". Relacja w najbliższym papierowym wydaniu naszego tygodnika. A już dziś obejrzyjcie film ze „Spotkania z lasem” i zobaczcie – co się tam działo!

 


 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%