› Motoryzacja
13:43 / 27.06.2019

Nowy salon firmy Auto Centrum Lis marki Mitsubishi Motors w Kaliszu już otwarty!!

Nowy salon firmy Auto Centrum Lis marki Mitsubishi Motors w Kaliszu już otwarty!!

31 maja odbył się oficjalny Grand Opening salonu trzech marek z portfolio Auto Centrum Lis: Mitsubishi, Renault i Dacii, w którym uczestniczyło kilkuset gości – klientów oraz partnerów biznesowych. 

ludzie

Całe wydarzenie rozpoczęło się występem grupy akrobatycznej Arte-Crew. Głównym prowadzącym był Bartek Jędrzejak – znany i lubiany prezenter telewizyjny TVN, swoim występem i koncertem zaczarowali ambasadorzy firmy Auto Centrum Lis m.in. zespół Pectus oraz znany aktor i wokalista - Kacper Kuszewski. Wśród zaproszonych gwiazd znaleźli się także m.in przedstawiciele zespołu koszykarskiego BM Slam Stal Ostrów i zespół Big Cyc.  

„Spotykamy się dzisiaj z okazji otwarcia nowego obiektu, w którym mieścić się będą marki Renault i Dacia oraz Mitsubishi. To ogromne przedsięwzięcie zajęło nam aż 3 lata i kosztowało wiele poświeceń oraz stresu ale warto było! Mamy jeden z najnowocześniejszych obiektów w Polsce, stworzyliśmy nowe miejsca pracy i poprawiliśmy komfort pracy dla naszego obecnego zespołu. Dołożyliśmy wszelkich starań aby nowy salon zaskakiwał swoją funkcjonalnością, cieszył oko swoim wyglądem i był miejscem, do którego chętnie będą Państwo wracać.  ” - mówiła Malwina Lis, współwłaściciel firmy Auto Centrum Lis.

Podczas wieczoru tuż po występie wszyscy zaproszeni mogli zwiedzić cały obiekt oraz poznać jego funkcjonalność i nowoczesność. Klienci przy wejściu otrzymywali kupon konkursowy, który po wypełnieniu upoważniał ich do wzięcia udziału w losowaniu głównych nagród – były to dwa samochody marki Mitsubishi Outlander i Renault Kadjar oraz pakiety kosmetyczne o wartości 800zł od firmy Spa4Car.

Budowa obiektu była ogromnym przedsięwzięciem i pochłonęła 150 ton stali. Rozpoczęła się w 2016 roku i trwała aż trzy lata. Jest to olbrzymi obiekt o powierzchni ponad 3.000 metrów kw. Serwis posiada 12 stanowisk serwisowych - w tym 4 specjalistyczne. W salonie można skorzystać ze specjalnego stanowiska do obsługi online, które umożliwia pełną konfigurację samochodu przy tablecie. Uważamy, że w tym momencie jesteśmy jednym z większych i najnowocześniejszych salonów w Polsce. 


Zapraszamy do nowego salonu i serwisu marki Mitsubishi Motors
w Kaliszu przy ul. Łódzkiej 71
Pn.-Pt. 8:00-18:00
Sb. 8:00 -14:00


0
0
oceń tekst 0 głosów 0%