› Aktualności
18:00 / 26.03.2020

Pleszew. Od poniedziałku Spółdzielnia będzie zamknięta

Pleszew. Od poniedziałku Spółdzielnia będzie zamknięta

Pleszew. Od najbliższego poniedziałku - 30 marca - zamknięte zostaną biura Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pleszewie.

 

Jak zaznaczają władze SML-W w Pleszewie zamknięcie biur jest konieczne w obecnej sytuacji.

- W trosce o dobro nas wszystkich oraz w związku z faktem, że część zwłaszcza starszych mieszkańców Spółdzielni, pomimo naszych usilnych próśb nie ograniczyła bezpośredniego kontaktu z pracownikami, zostaliśmy zmuszeni podjąć decyzję by od dnia 30.03.2020 r. zamknąć nasze biura - komentuje zarząd spółdzielni.

Jak dodają, wiele spraw było bowiem możliwych do załatwienia telefonicznie lub przez internet.

- Jak np. ustalenie wymiaru czynszu czy też uzyskanie informacji kiedy nastąpi zwrot za wymianę stolarki okiennej. Informujemy, że pracownicy Spółdzielni będą nadal wykonywać swoje obowiązki, dlatego kontakt mailowy i telefoniczny pozostaje bez zmian - czytamy w komunikacie SML-W w Pleszewie.


Dodatkowo, przy drzwiach wejściowych do siedziby Spółdzielni została zamontowana skrzynka pocztowa, w której można umieszczać korespondencję.

- W sprawach pilnych i uzasadnionych, możliwy jest kontakt bezpośredni z pracownikiem – jednakże po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu - zaznacza zarząd Spółdzielni.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%