› Kultura i Rozrywka
15:19 / 03.07.2019

Wakacyjny konkurs. Zbieraj kupony z gazety, powalcz o kasę

Wakacyjny konkurs. Zbieraj kupony z gazety, powalcz o kasę

Wystartowaliśmy z naszym gazetowym, wakacyjnym konkursem. Do zdobycia są trzy nagrody pieniężne. Więc jeśli przydałoby ci się trochę kasy na życie, czy tzw. podreperowanie domowego budżetu – przyłącz się do zabawy, a może to właśnie do ciebie uśmiechnie się szczęście.

W puli wakacyjnego konkursu „Życia Pleszewa” są trzy nagrody pieniężne. Pierwsza – 500 zł, druga – 300 zł i trzecia – 200 zł. Co trzeba zrobić, żeby o nie powalczyć?

Zbieraj kupony

Zasady są proste - wystarczy, że przez dziewięć tygodni będziecie zbierać kupony z gazety – z numeracją od 1 do 9, które drukować będziemy na naszych łamach. Pierwszy – już naklejony na planszę – znajduje się w aktualnym numerze "Życia Pleszewa". Po zgromadzeniu kompletu – naklejcie wszystkie w kolejności od 1 do 9 na planszę. Do tego odpowiedzcie – oczywiście prawidłowo – na trzy pytania konkursowe – widnieją one również na wspomnianej planszy i dotyczą naszego sponsora nagród – czyli Banku Spółdzielczego w Dobrzycy. Szerszy materiał o placówce publikowaliśmy w poprzednim wydaniu „Życia”, ale dla utrwalenia wiadomości i ułatwienia wam zabawy przypominamy, że BS Dobrzyca działa przy ul. Nowej, zarządza nim  Grażyna Palczewska a nazwa placówki „Bank Spółdzielczy” działa 1959 roku.

Finał

Nasza zabawa potrwa do 27 sierpnia – wtedy wydrukujemy ostatni kupon z nr 9. Zaś wy macie czas na dopełnienie formalności – czyli na dostarczenie planszy z kuponami i odpowiedziami na wspomniane wcześniej pytania – do siedziby redakcji – do 30 sierpnia – do godz. 15.00. Spośród osób, które wezmą udział w konkursie wyłonionych zostanie trzech zwycięzców. To oni zgarną kasę. Wręczenie nagród zaplanowaliśmy w siedzibie sponsora – Banku Spółdzielczego w Dobrzycy. A więc nie przegapcie kolejnych wydań „Życia”. Powalczcie o kasę.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%