› Aktualności
12:58 / 09.02.2018

Zespół z "Jaka to melodia?" na dożynkach w Gołuchowie

Zespół z

Gdzie odbędą się dożynki gminne Gołuchowa - zastanawiano się na komisji promocji. Dyrektor GCK "Zamek", Patrycja Walerowicz-Wojtkowiak informowała, że brana jest pod uwagę nowa wiata na terenie OKL-u. - Jest wstępna zgoda dyrektora, ale zaczynamy się zastanawiać, czy nie wrócić z dożynkami na GOTiS? - mówiła.

Jedno jest pewne. W tym roku gospodarzami święta plonów będą wsie: Krzywosądów, Żychlin i Karsy. Część obrzędową zaprezentuje zespół "Żychlinioki". Wystąpi także orkiestra dęta z Kościelnej Wsi. - Zaczęliśmy się już rozglądać za "gwiazdą" dożynek. (...) Padały różne pomysły, ostatecznie stanęło na zaproszeniu zespołu "Yaka Band", grupy, która występuje w programie "Jaka to melodia?". Ciężko było dograć termin, ale udało się podpisać umowę - opowiadała Patrycja Walerowicz-Wojtkowiak.

Wymagania techniczne grupy są dość duże i dlatego zaczęto się zastanawiać, czy wiata w OKL-u spełni te wymogi. - Musielibyśmy dostawić tam jeszcze pół sceny i dodatkową konstrukcję na nagłośnienie. A proszę mi wierzyć, łatwiej działać na swoim terenie, niż troszkę po omacku na innym. Dlatego tutaj wciąż się zastanawiamy - wyjaśniła dyrektorka.

CZYTAJ TAKŻE:

KOŚCIELNA WIEŚ. "NIE ODDAMY ANI METRA KWADRATOWEGO". KLIK!

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%