› Aktualności
09:34 / 10.11.2015

Czesław (za)Śpiewa w Krotoszynie

Czesław (za)Śpiewa w Krotoszynie

Czesław Mozil, czyli muzyk, wokalista, instrumentalista, pozytywny szaleniec wariat, oryginał - wystąpi na koncercie w Krotoszynie w piątek 13 listopada.

Początek - w sali kameralnej KOK-u o godz. 20.00. Bilety w cenie 40 zł są jeszcze do nabycia w kasie Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury.

Idea koncertów Czesław Śpiewa Solo Act narodziła się 12 lat temu. Podróże po małych miejscowościach potocznie nazywanych „Polską klasy B” miały na celu spopularyzowanie muzyki polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa oraz pokazanie Czesława Mozila szerszej publiczności jako alternatywnego grajka. Zgodnie z zamysłem artysty, muzyczna wędrówka po antypodach kraju utrzymuje balans pomiędzy telewizyjną popularnością Czesława Mozila, a jego artystyczną działalnością. Solowe występy duńskiego muzyka cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród młodzieży jak i starszych miłośników muzyki. Zabawna konferansjerka, nietuzinkowe żarty i intymny klimat małych knajpek i domów kultury stwarzają artyście unikalną możliwość szczególnego kontaktu z wielopokoleniową publicznością.

Więcej na www.krotoszynska.pl

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%