› Aktualności
08:06 / 09.03.2020

Dzień Kobiet na wesoło!

Dzień Kobiet na wesoło!

Grodzisko. Dzień Kobiet na wesoło!

O tym, że świetnie można bawić się we własnym gronie, jednocześnie samemu przygotowując doskonałą rozrywkę dla gości, wiedzą doskonale panie w Grodzisku. Udowodniły to po raz kolejny, przygotowując spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

Wszystkich gości przywitała szefowa miejscowego KGW – Anna Juszczak. Oczywiście nie zabrakło życzeń, z którymi dla pań pospieszyła „męska” część zaproszonych gości. Były kwiaty od druhów strażaków, słodki upominek od sołtysa Adama Stencla, a również i coś do wypicia od państwa Cichoniów – właścicieli sklepu w Grodzisku. Ale panie pamiętały również o tym, że wkrótce po Dniu Kobiet, swoje święto obchodzą mężczyźni! Dla nich również były prezenty. To nie wszystko – kwiaty i życzenia otrzymał również Adam Stencel z okazji zbliżającego się Dnia Sołtysa. Mieszkańcy grodziska dziękowali również państwu Cichoniom za ufundowanie i montaż kostki wokół figury stojącej w Grodzisku.

Później nadszedł czas na wspólne świętowanie. Jak zwykle – panie przygotowały pyszny poczęstunek dla gości. Nie zabrakło również wyśmienitej rozrywki. No bo jak Grodzisko – to wiadomo – występ artystyczny w wykonaniu grupy „A mi się nie chce”, do której należą miejscowe panie. Piosenki, skecze, tańce – a wszystko nagradzane gromkimi brawami!

R E K L A M AŁukpol Trans MSRT
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 46