› Konkursy
11:33 / 18.09.2015

Neo-nówka w Pleszewie! Można wygrać bilety [AKTUALIZACJA]

Neo-nówka w Pleszewie! Można wygrać bilety [AKTUALIZACJA]

W Pleszewie odbędzie się specjalny, jubileuszowy program popularnego kabaretu NEO-NÓWKA, który tym roku obchodzi swój 15 jubileusz.

Występ odbędzie się 14 listopada o godz. 16.00 w hali widowiskowo-sportowej przy ZSP nr 3. W programie: największe hity kabaretu. Nie zabraknie kultowego już skeczu "Niebo", który został przez widzów wybrany skeczem 30-lecia, czy bezkompromisowej Pani Wandzi Nierusz z domu Zostaw, która potrafi wyjść obronną ręką z każdej niewygodnej sytuacji. Neo-Nówka szykuje także kilka niespodzianek, które mają być dopełnieniem całości. O warstwę muzyczną zadba koncertujący od lat z kabaretem zespół Żarówki. To po prostu trzeba zobaczyć! Czas trwania programu to około 100 minut. Indywidualnie bilety można nabyć w: hali widowiskowo-sportowej, Domu Kultury, Parku Wodnym PLANTY oraz na: www.biletynakabarety.pl. Ceny biletów: 55 zł, 60 zł 70 zł, 80 zł (VIP).

Jak poinformował organizator w punktach bilety dostępne będą od 28 września, a na stronie internetowej od dziś 22 września. "Życie Pleszewa" nie odpowiada za problemy z zakupem biletów, leży to po stronie organizatora.

Dla naszych czytelników mamy jednak niespodziankę - darmowe bilety na występ. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na pytanie: Jaki zespół gra z kabaretem Neo-nówka? Odpowiedź oraz dane kontaktowe należy wpisać na kuponie zamieszczanym w "Życiu Pleszewa" od 22 września. Do rozdania mamy 6 pojedynczych biletów. Na kupony czekamy do 6 listopada. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Bieg Przemysława w Pleszewie! Będzie się działo! KLIK

Zapraszamy na świetny koncert do Dobrzycy!

8
0
oceń tekst 8 głosów 100%